BISKUP ŠKVORČEVIĆ ČESTITAO RAMAZANSKI BAJRAM

Prigodom Ramazanskog Bajrama požeški biskup Antun Škvorčević uputio je muftiji dr. Azizu Hasanoviću, predsjedniku Mešihata Islamske zajednice u Hrvatskoj sljedeću čestitku:

„Ramazanski Bajram završetak je mjeseca u kojem su islamski vjernici postom i dobrim djelima nastojali oko posebne blizine Svevišnjemu i bratu čovjeku.
Od srca čestitam Ramazanski Bajram Vama, Vašim suradnicima i svim vjernicima islamske zajednice u Hrvatskoj sa željom da još snažnije u našem društvu zajednički promičemo osjetljivost prema čovjeku, napose siromašnom, osamljenom, bolesnom, bez radnog mjesta ili u kakvoj drugoj nevolji. Primite izraze moga posebnog poštovanja, uz srdačan pozdrav", kaže biskup u čestitci.