BISKUP PRIMIO PROVINCIJALA ILIJU VRDOLJAKA

14-5-2017 2U Biskupskom domu u Požegi biskup Antun Škvorčević primio je 14. svibnja fra Iliju Vrdoljaka, provincijalnog ministra Hrvatske franjevačke provincije sv. Ćirila i Metoda u Zagrebu. Razgovarali su o djelovanja franjevaca navedene Provincije u župama Požeške biskupije.

Biskup Škvorčević je provincijalu zahvalio za pastoralni rad braće franjevaca u sedam župa požeške mjesne Crkve, te je spomenuo određena pitanja koja je potrebno zajednički rješavati.

14-5-2017 1Provincijal je biskupa izvijestio o nedavno održanom provincijalnom Kapitulu, o njegovim zaključcima te o predstojećim personalnim promjenama u župama Požeške biskupije povjerenih braći iste Provincije.