PREMINULA MAJKA SVEĆENIKA FILIPA LUCIĆA

Ovih dana preminula je Mandica Lucić iz Zagrađa, župa Bučje, majka svećenika Filipa. Sprovod će biti u ponedjeljak, 15. svibnja na bučjanskom groblju. Tom prigodom požeški biskup Antun Škvorčević uputio je svećeniku Filipu sljedeću sažalnicu: „Primio sam vijest da je Vaša draga majka Mandica prešla s ovoga svijeta Ocu. Želio bih bratski s Vama podijeliti tugu te Vama i svim članovima Vaše obitelji izraziti svoje iskreno kršćansko suosjećanje.
Cijeloga svoga života majka Mandica bila je vjerna Bogu i obitelji, odgajala djecu u čestitosti života, ispunjala dane radom, molitvom i žrtvom te je pred Božje lice došla puna dobrih djela.

Sjedinila se na zemlji s Isusom Kristom u njegovoj vjernosti Ocu dokraja, te vjerujem da je s njime postala dionicom vječne radosti. Neka je uskrsli Gospodin obdari slavom svoje neraspadljivosti, a Vama i svima koji za njom tuguju neka udijeli utjehu Duha Svetoga.
U zajedništvu molitve za Vašu preminulu majku Mandicu, bratski Vas u Gospodinu pozdravljam.“